top of page

Algemeen

Koninklijke Zangvereniging Arti Vocali vzw

Maatsch. Zetel en Facturatie-adres:

Palmanshoevestraat 56, B-2610 Antwerpen (Wilrijk), ond. nr.: 0411.051.950

 

Algemene informatie info@artivocali.be

Bestuur bestuur@artivocali.be

Inschrijven op de nieuwsbrief via deze link.

 

Kernbestuur

 

Koorleider/dirigent:  Dirk De Nef         

Voorzitter:  Liesbet Vermaercke           voorzitter@artivocali.be

Secretaris:  Dafne De Groof                  secretaris@artivocali.be

Penningmeester:  Tim van de Walle     penningmeester@artivocali.be

 

    

Stemafgevaardigden

Sopranen:  tijdelijk niet ingevuld

Alten:  tijdelijk niet ingevuld

Tenoren:  An Lysens                      an.lysens@artivocali.be

Bassen:  tijdelijk niet ingevuld

 

 

Vriendenkring / trimestrieel ledenblad Artistje

Vriendenkring (ereleden):  vriendenkring@artivocali.be

Artistje (ledenblad):  artistje@artivocali.be

bottom of page