Algemeen

Koninklijke Zangvereniging Arti Vocali vzw

Maatsch. Zetel en Facturatie-adres:

Palmanshoevestraat 56, B-2610 Antwerpen (Wilrijk), ond. nr.: 0411.051.950

 

Algemene informatie info@artivocali.be

Bestuur bestuur@artivocali.be

 

Kernbestuur

 

Koorleider/dirigent:  Dirk De Nef          dirk.denef@artivocali.be

Voorzitter:  Michael Limpens                michael.limpens@artivocali.be

Secretaris:  David Dirkx                         david.dirkx@artivocali.be

Penningmeester:  Tim van de Walle     tim.vandewalle@artivocali.be

 

    

Stemafgevaardigden

 

Sopranen:  Caroline Van Offenwert           caroline.vanoffenwert@artivocali.be

Alten:  Dafne De Groof                                dafne.degroof@artivocali.be

Tenoren:  David Martinez y De Preter        david.martinezydepreter@artivocali.be

Bassen:  Bert Timmermans                         bert.timmermans@artivocali.be

 

 

Vriendenkring / trimestrieel ledenblad Artistje

Vriendenkring (ereleden):  vriendenkring@artivocali.be

Artistje (ledenblad):  artistje@artivocali.be